Status serwera H&H widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników.  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Boulder Village]Reaktywacja#1
REKRUTACJA CZASOWO WSTRZYMANA

Wioska Boulder Village reaktywuje swoją działalność rekrutacyjną po małych problemach LS-owskich.

Chciałbym zwrócić uwagę na to że szukamy ludzi aktywnych, leniom precz, wioska jest raczej komunalna chociaż jak ktoś chce to się wymienia z innymi coś za coś, ale większość jest do użytku ogólnego.

Odrazu podkreślam
SZUKAMY OSÓB POSIADAJĄCYCH MIKROFON, NIE MASZ GO, TO NAWET NIE PISZ W SPRAWIE DOŁĄCZENIA DO WIOSKI

Chciałbym również zwrócić uwagę na to, że podanie może być rozpatrywane ponad 1 dzień w przypadku niepewności, podania rozpatrywane są przez większość wioski a nie tylko przezemnie co powoduje opóźnienia.


Wzór jest prosty za to wymagamy byście się rozpisali, wszelkie zgłoszenia będą rozpatrzane przez większość wioski więc postarajcie się ten raz.

Kod:
Wiek :
Profesja :
Doświadczenie w grze :
Czy przychodzisz nową postacią czy starą ( w przypadku starej podrzuć screena ze statami ) :
Ile możesz poświęcić czasu na grę :
Czemu wybrałeś nas :
Coś o sobie :

W sprawie " coś o sobie " jak zobaczę coś w stylu : " lubię grać w havena " i to będzie cały tekst, to nie liczcie na to że was akceptuje.

Wymagamy:
- Jak już to było wspomniane, mikrofonu.
- Dojrzałości emocjonalnej, wiek jest mało ważny, ważne jest to co kryje się w środku czaszki.
- Pracowitości, nie życzymy sobie leni, tacy wylecą za mury i tyle.
- Jakiegoś doświadczenia
- Minimalnie wiek 15 lat oraz mutacje głosu ._.

Potrzebujemy:
-Wojowników ( wymagamy od nich by posiadali 2 postacie : Postać Wojownik i Postać Explo ponieważ nie chcemy tutaj darmozjadów. Miło by było gdyby Wojownik był też hunterem :] )
- Hunterów chętnych do polowania na rzecz wioski, nie dla siebie.
-1 Farmera ( będzie potrzebował dużo skilla )

Oferujemy
-Serwer TeamSpeak 3
-Niedaleko spot ql40 gliny
-Brickwall
-Własne forum na którym obgadujemy wszystkie sprawy
-Pomoc w przypadku problemów ( jaką możemy, taką zapewnimy )
-Roślinki całkiem ładnej jakości Smile
-Wyposażenie podstawowe ( zbroja, plecaczek etc. )
-Jedzenie
-Własną działkę wielkości 21x21
-Crossroada na góry

Podania pisać w temacie a jeżeli ktoś się wstydzi to zapraszam na PM-a

[Obrazek: pinkie_pie_approved_by_ambris-d4brtm4.png]
I learned one thing from games...You may lose a friend on them.Odpowiedz#2
Wiek: >18 lat
Profesja: Na chwilę obecną explo.

Doświadczenie w grze: Grałem jeszcze kiedyś przez parę miesięcy na starym świecie zanim wprowadzili nowy system lp. Wróciłem gdy dowiedziałem się, że nie ma lagów. Doświadczenie mogę opisać jako średnie, nie jestem jakimś wyjadaczem ale ogarniam co i jak oraz szybko się uczę.

Czy przychodzisz nową postacią czy starą: Powiedzmy, że nową (postać ma parę dni, bo zginąłem więc nawet nie będę zaśmiecać postu screenem).

Ile możesz poświęcić czasu na grę: Średnio od 3 do 4 godzin.

Czemu wybrałeś nas: Wcześniej dostarczaliśmy wam cegieł, potem spotkałem kumpla na mieście, który pytał się czy nadal gram po czym okazał się, że jest u was (PeinII). Lecz w dużej mierze o tym, że chcę do was dołączyć zadecydowało to, że zdążyłem was wielu poznać i naprawdę fajnie mi się z wami rozmawiało oraz wydaje mi się (choć mam nadzieje, że nie tylko), że jesteście dobrze zgraną ekipą.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania SmileOdpowiedz#3
Wiek :15
Profesja :Górnik
Doświadczenie w grze :gram od w4 gram bardzo często (jeżeli jest co robić)
Czy przychodzisz nową postacią czy starą ( w przypadku starej podrzuć screena ze statami ) :Starą(nie jest za wykokokszona)
Ile możesz poświęcić czasu na grę <!-- s:o --><img src="{SMILIES_PATH}/eek.png" alt=":o" title="" /><!-- s:o -->d 2 do 5h dziennie ale to zależy
Czemu wybrałeś nas :Nie było żadnej specjalnej okazji ale powracam do HnH i chcę w wiosce zagrać Smile
Coś o sobie : Nazywam się Tymek chodzę do gimnazjum.Lubię grę na komputerze informatykę itp.Nie jestem sztywny, mam poczucie humoru

PS: Nic nie czepiajcie się imienia :?Odpowiedz#4
Wiek:15 lat
Profesja:W poprzedniej wiosce byłem farmerem. Farmingu miałem nie dużo, ale to dlatego że ta postać jest nowa(ok. miesiąca). Mogę leciec we wszystko co będzie potrzebne.
Doświadczenie w grze:Grałem długo przed wprowadzeniem nowego systemu LP. Po tym grałem często, ale krótko nowymi postaciami. Zazwyczaj kończyłem gre na zakolegowaniu się z misiem lub innym graczem. Moje doświadczenie oceniłbym na średnie.
Ile możesz poświęcić czasu na grę:Rożnie. Czasem nawet cały dzień, a czasem 1h. Zazwyczaj tak 1-5h dziennie.
Czemu wybrałeś nasTongueonieważ do Was mają zamiar dołączyć moi znajomi i mam zamiar jakoś poważniej rozwinąć swoją postać.
Coś o sobie:Nazywam się Fabian, chodzę do 3 klasy gimnazjum. Mam zamiar iść do Liceum Ogólnokształcącego na profil Biologiczno-Chemiczny, jeśli nie wyjdzie to na informatykę do Technikum. Lubię słuchać muzyki, ostatnio grać w H&H. Od nie dawna czytać książki. Nie jestem sztywny, nerwowy; jestem ugodowy i raczej spokojny.

Link do statystyk StatystykiOdpowiedz#5
Zginąłem. Pozdrawiam..Odpowiedz#6
Zapraszamy do wioski, zwolniły się działki.
Poszukujemy teraz jeszcze kowala.

[Obrazek: cassiemoon-albums-awsome-shit-picture733...ookies.jpg]
I learned one thing from games...You may lose a friend on them.Odpowiedz#7
Polecam serdecznie wioskę, wpadać mordeczki, wybornie się gra Wink
[Obrazek: u3l5bzm.gif]

W4 - Hermit
W5 - Lemegeton
W6 - Erathia,Boulder Village
W7 - AD, DIS, Polska Crev
W8 - Polska Crev
W9 - DIS, Polska CrevOdpowiedz#8
Wiek:15 lat
Profesja:W poprzedniej wiosce byłem explo/hunterem. Chciałbym pozostac explo/hunterem.
Doświadczenie w grze:Grałem krotko przed wprowadzeniem nowego systemu LP. Po tym grałem często, ale krótko nowymi postaciami. Zazwyczaj kończyłem gre na spotkaniu z ruskim graczem.
Czy przychodzisz nową postacią czy starą: nową gdyż starą zabił rusek.
Moje doświadczenie z gry nie jest zbyt wysokie ale tez nie jest zbyt małe.
Ile możesz poświęcić czasu na grę:Rożnie. Czasem nawet cały dzień, a czasem 2-3h.
Czemu wybrałeś nasTongueonieważ gra z wami mój kolega deert.
Coś o sobie:Nazywam się Mikołaj, chodzę do 3 klasy gimnazjum. Mam zamiar iść do Liceum Ogólnokształcącego na profil Mat-Fiz, a potem do WAT-u. Lubię słuchać muzyki regae, ostatnio grać w H&H. Od nie dawna również w wot-a.Odpowiedz#9
wm1997 napisał(a):Wiek:16 lat
gra z wami moj ulubiony kolega deert.
t-a.

Nie mogłem się powstrzymać :pOdpowiedz#10
Wiek : 15 lat
Profesja : Górnik/Wojownik + explo
Doświadczenie w grze : Gram już dwa lata. Poprzednio byłem w dwóch wioskach jedną z nich było Black Warriors Village. Poznałem tam kilka osób a dokładniej (dla ciekawskich:
[url=http://screenshooter.net/4610974/bfduuwy">http://screenshooter.net/4610974/bfduuwy</a><!-- m -->
<!-- m --><a class="postlink" href="http://screenshooter.net/4610974/ehumltg">http://screenshooter.net/4610974/ehumltg</a><!-- m -->
<!-- m --><a class="postlink" href="http://screenshooter.net/4610974/qlxsibl">http://screenshooter.net/4610974/qlxsibl</a><!-- m --> )
Poza tym odkąd nas zrajdowali jestem samotnikiem i żyję w jaskiniach. Kiedy się dowiedziałem, że wasza wioska jest niedaleko mojej nory odrazu zabrałem się za pisanie tego oto podania.
Czy przychodzisz nową postacią czy starą ( w przypadku starej podrzuć screena ze statami ) : Postać stara dokładniej ma roczek założona 10 maja 2012r <!-- m --><a class="postlink" href="http://screenshooter.net/4610974/vestobc">http://screenshooter.net/4610974/vestobc</a><!-- m -->
STATY : <!-- m --><a class="postlink" href="http://screenshooter.net/4610974/oxxmqvo]http://screenshooter.net/4610974/oxxmqvo[/url]
Ile możesz poświęcić czasu na grę : To zależy od dnia. W przypadku weekendów jestem wasz choć nie zawsze. Ale spoko na wszystko zawsze bedzie czas.
Czemu wybrałeś nas : Dowiedziałem się o waszej wiosce od szanownego gracza o nicku : Sensu (Cylek). A poza tym jesteście niedaleko mnie Smile
Coś o sobie : Jestem Marcin chodzę do 2 gimby.Interesuje się wytwarzaniem szajsu z drewna i ogólnie takimi sprawami. Lubie remontować i zajmowac się rzeczami, które poprawią moje samopoczucie jak i dobrobyt.Jak narazie zajmuję się pewnymi projektami a są to:
- remont pokoju i przemalowanie go na styl mario, space invaders, metroid, meat boy itd.
- Porzadkowanie garażu, wprowadzanie wiertarki pionowej, tokarki, heblarki i takich tam innych rzeczy.
No i na ogół jestem pracowity SmileOdpowiedz#11
Wiek: 17
Profesja: Explo/hunter
Doświadczenie w grze: Grałem dość sporo, ale po tym jak zginęła moja postać straciłem ochotę do dalszej gry. Prowadziłem tryb samotnika, więc nie miałem motywacji aby podjąć dalszą grę.
Czy przychodzisz nową postacią czy starą ( w przypadku starej podrzuć screena ze statami ) : Niestety nową, ponieważ jak już wspomniałem stara zginęła..
Ile możesz poświęcić czasu na grę : Bywa różnie ale około 4h dziennie. W weekendy o wiele więcej.
Czemu wybrałeś nas : Hmm.. Dlaczego Boulder? Słyszałem wiele opinii już o tej wiosce. Pozytywnych jak i negatywnych. Jednak widzę po niektórych postach, że wioska jest warta uwagi, dlatego chciałbym spróbować grać z wami.
Coś o sobie : No to zacznijmy od tego, że mam na imię Konrad. Jak widać skończyłem już cudowne lata gimbazy i męczę się w liceum. Lubię oglądać anime i mangi. W wiosce mam zamiar pomagać wzajemnie i oczywiście wypełniać swoje obowiązki. Lubię rozmawiać z ludźmi i mam nadzieję, że się dogadamy. WinkOdpowiedz#12
Wiek : 16 lat
Profesja : Górnik
Doświadczenie w grze : około 5 mies gry
Czy przychodzisz nową postacią czy starą ( w przypadku starej podrzuć screena ze statami ) : nową-stara ubita
Ile możesz poświęcić czasu na grę : około 2-4 godz
Czemu wybrałeś nas : ponieważ szukałem wioski posiadajacej bricka no i oczywiscie takiej która nie wymaga mocnej postaci etc.
Coś o sobie : a wiec tak lubię grac w czałena ogólnie jestem zainteresowany graniem, spędzam przy komputerze sporo czasu gram w naprawde sporą ilość gier w havena przestałem grać głównie przez lagi i palibusherów lecz oba te czynniki zostały wyeliminowane 1 przez twórców havena 2 przez bricka.Odpowiedz#13
Wiek : 16 lat
Profesja : Wojownik
Doświadczenie w grze :
Grałem z kolegami przez 3 tygodnie.
Skończyłem grać z kolegami bo nas ruski zabiły...
A jakoś od nowa grać się nie chciało.
Czy przychodzisz nową postacią czy starą ( w przypadku starej podrzuć screena ze statami ) :
Nową, stara wącha kwiatki od spodu
Ile możesz poświęcić czasu na grę :
1-10 hrs
Czemu wybrałeś nas :
Bo szukam wioski dobrze zoorganizowanej
Bez darmozjadow i nierobow
i fajnymi ludzmiTongue
Coś o sobie :
Lubię spędzać czas przy komputerze, grałem w większość gier które są/były popularne.Odpowiedz#14
Wiek : 15
Profesja : Wojownik
Doświadczenie w grze :
grałem zaledwie 3 dni.
Czy przychodzisz nową postacią czy starą ( w przypadku starej podrzuć screena ze statami ) :
Nową
Ile możesz poświęcić czasu na grę :nawet cały dzień
Czemu wybrałeś nas :
Chciałbym grać w miłej atmosferze i z doświadczonymi ludzmi, a poza tym brickwall jest wielka zaleta
Coś o sobie :
Mam na imie Pablo, lubię jeździć na deskorolce i grać w Czałena.
Spędzam dużo czasu przy komputerze więc moge przynieść dużo korzyści dla wioski gdy dowiem się więcej na temat gry.
Licze ze pozytywnie rozpatrzycie moje podanieOdpowiedz#15
Aktualne?OdpowiedzPodobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Boulder Village] Rozpoczyna Rekrutacje! Zero 5 1,577 01.04.2013, 20:26
Ostatni post: Zero

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości