Status serwera H&H widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników.



  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pochwal się swoimi screenami ;p



No są, ten dis strasznie krwiożerczy Sad "Dajcie szanse pokojowi!"

@edit:

http://www.havenandhearth.com/forum/vie ... &start=260

Się odgryza AD Sad a gdzie pokój?
W9 - HopesFall
W8 - Godtuwn
W7 - Korpiklaani, AD, Cookietown
W6 - Polan Horde, Nova Hoota, D13, Winterfell, AD
W5 - Ruj I Chuj, Thorn in Foothills
W4 - Melina
W3 - Ostrowin, Clockwork City, Rhovanion


„Utopię waszą utopię”



Odpowiedz



http://screenshooter.net/3890691/nyhdwej
Postaw browara jeśli pomogłem <!-- sWink --><img src="{SMILIES_PATH}/wink.png" alt="Wink" title="" /><!-- sWink -->



Odpowiedz



7 przykazanie nie kradnij

[Obrazek: yxoT74g.jpg]

[Obrazek: i2UNnYL.jpg]

[Obrazek: Pa9X0j7.jpg]

[Obrazek: FTPZeWT.jpg]

a 5 nie zabijaj Smile



Odpowiedz



Jestem bogiem !

http://scr.hu/3ui/4tmv4



Odpowiedz



Clepaq jest taki męski że na gołe klaty walczy ^^

http://scr.hu/11zy/h6zqh



Odpowiedz



Nie zabijaj... Rozbieraj
[Obrazek: p53oa8M.jpg]



Odpowiedz



Takiego to jeszcze nie miałem:
[Obrazek: 69n8eu.jpg]



Odpowiedz



WOW
Rzadkość ? Wink

http://screenshooter.net/7271241/urojjie
Poprawiony link Wink
[you] jeśli pomogłem daj browara.



Odpowiedz



@UP: Jak mi przykro, nie działa.
I learned one thing from games...You may lose a friend on them.



Odpowiedz



hahaha Jestem Bogiem Big Grin
[Obrazek: mdrbq4.jpg]
"Sry za bledy nie jestem z byt dobry z polskiego i pisze szybko wiec jezeli komus to przeszkadza to sie doczepia do swoich bledow"

Pomoglem? Daj Browca to tylko 2 klikniecia <!-- sSmile --><img src="{SMILIES_PATH}/smile.png" alt="Smile" title="" /><!-- sSmile -->



Odpowiedz



@Sony -> Za ile sprzedaż ? ^.^



Odpowiedz



[Obrazek: rmzf.jpg]
[Obrazek: ojzu.jpg]

Ale fuks, i to 3 w tym samym miejscu, niestety zorientowałem się o 3 gdy zebrałem 2 D: a takto była by słit focia z 3 na jednym zdjęciu
I learned one thing from games...You may lose a friend on them.



Odpowiedz



[url=http://scr.hu/11tf/qw7on">http://scr.hu/11tf/qw7on</a><!-- m -->
Taki tam delfin.

A TO NIE WIEM CO JEST

<!-- m --><a class="postlink" href="http://scr.hu/11tf/t8jop]http://scr.hu/11tf/t8jop[/url]
[Obrazek: u3l5bzm.gif]

W4 - Hermit
W5 - Lemegeton
W6 - Erathia,Boulder Village
W7 - AD, DIS, Polska Crev
W8 - Polska Crev
W9 - DIS, Polska Crev



Odpowiedz



IGRASZKI W YORKU !

http://scr.hu/3ui/5cob1



Odpowiedz



I jak ja teraz wyjdę?
[Obrazek: 8DurH8G.jpg]



Odpowiedz



Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pochwal sie swoją postacią Blizzer 275 103,253 08.03.2015, 21:02
Ostatni post: OzzY123

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
7 gości