Status serwera H&H widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników.  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z fps w grze#1
Witam.Mam problem podczas grania HnH.Przed formatem laptopa wszystko bylo git nie mulilo mi ale jak zrobilem formata to zaczela se zabawa z fps jak wlanczam torbe to mam 2-3fps lub jak oddale sie od swojego terenu to znowu mam 2-3 fps ale jak wlancze torbe i wylancze to wszystko wraca do normy i tak w kolko dzieje sie tak na enderze i zwyklym ze strony prosze o pomoc.


Moj laptop Compaq cq57-303swOdpowiedz#2
Nie jestem znawcą, ale może sterowniki? :p
I learned one thing from games...You may lose a friend on them.Odpowiedz#3
Proponuję ci najpierw nauczyć się języka polskiego a potem w nim pytać o problemy (ewentualnie, możemy spróbować pomóc ci w języku, w którym mówisz ale to będzie trudniejsze).

Daj więcej informacji:
- jaka karta
- czy inne gry też ci się tną
itp.

Jak wspomniano wyżej: najbardziej prawdopodobnym problemem jest brak sterowników, nie tylko do karty graficznej, możesz też spróbować wyczyścić sobie wiatraczki (to często przyspiesza działanie komputera), kolejnym problemem może być sama gra, choć sam nie grałem od długiego czasu to ciągle słyszę, że ta gra powinna pojawić się pod hasłem "lag" na wiki - nie zdziwiłoby mnie gdyby i to miało wpływ.


PS. co to znaczy "wlancze"? I gdzie są ci wszyscy moderatorzy ? Skoro szkoła już nie edukuje to może wy powinniście? <!-- s;> --><img src="{SMILIES_PATH}/chytry.gif" alt=";>" title="" /><!-- s;> -->

[admintext=Nakimesis]Dodano: 22 Dec 2012 0:01
Skoro my nie edukujemy, to może ty się za to weźmiesz?[/admintext]
W9 - HopesFall
W8 - Godtuwn
W7 - Korpiklaani, AD, Cookietown
W6 - Polan Horde, Nova Hoota, D13, Winterfell, AD
W5 - Ruj I Chuj, Thorn in Foothills
W4 - Melina
W3 - Ostrowin, Clockwork City, Rhovanion


„Utopię waszą utopię”Odpowiedz#4
Każdy się może pomylić w języku -.-.A problem rozwiązany stare sterowniki od karty graficznej miałem ale dziwne bo gry mi ładnie chodziły.Temat do zamknieciaOdpowiedzDigg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości