Status serwera H&H widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników.  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rust#1
[Obrazek: Rust_videogame_logo.png]

Gra survival mmo. Cechuje się fotorealistyczną grafiką 3D. Zaczynamy z kamieniem i pochodnią w otwartym świecie, co jest jednym z wielu podobieństw do naszego HnH. Różnica polega na tym, że naszym głównym celem jest przetrwanie, a nie rozwój cywilizacji. System budowania jest całkiem przyjemny i można stworzyć ciekawe konstrukcje. System raidowania jest świetny i dostarcza wiele rozrywki. Wzrok non-stop wytężony, jako, że każdy gracz stanowi zagrożenie, a kto kogo pierwszy zobaczy jest dość istotne. Jedyny minus jaki doświadczyłem, to że nasze wszystkie działania sprowadzają się do walki - możesz się wybudować, pobawić w boba budowniczego, ale tylko w celu utrudnienia przeciwnikom dostępu do siebie. Beznadziejna optymalizacja gry, przez co zżera zasoby twojej maszyny i trzech sąsiednich. 

Ktoś gra/grał? Obecnie oczekuje na zmianę systemu blueprintów na system xp(doświadczenia) i poziomów postaci. Oznacza to diametralną zmianę całej gry, porównywalną do przejścia z HnH na Hafena. Nie jestem w stanie przewidzieć, jak potoczy się jej rozwój, ale w obecnej postaci pograłem jakieś dwa tygodnie - a, że miałem akurat wolne to były intensywne dni. Przez pewien czas byłem wciągnięty równie mocno co w najlepszych dniach gry w HnH. 

Wasze opinie / doświadczenia Smile ?
Odpowiedz#2
Grałem w starą wersję z ekipą, fajnie było, teraz ekipa mówi, ze ta nowa ssie a sam w nia nie gram Tongue
[Obrazek: u3l5bzm.gif]

W4 - Hermit
W5 - Lemegeton
W6 - Erathia,Boulder Village
W7 - AD, DIS, Polska Crev
W8 - Polska Crev
W9 - DIS, Polska CrevOdpowiedz#3
Grałem od closed alphy,dostałem za to pełną wersje za darmo,grałem bardzo dużo na legacy ale na nowej wersji nie wyrabiam z fpsOdpowiedz#4
Grałem z szanownym Panem administratorem.
Było fajnie jak go zabijałem pochodnią

10/10 would kill @ficus again
KappaOdpowiedzDigg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości