Witam chcialem sie zapytac czy
1. jak sie wykopie trolla i nei zabiej to on znika czy nie
2. troll moze sie sam zrespic w jaskini
1. jak sie wykopie trolla i nei zabiej to on znika czy nie
2. troll moze sie sam zrespic w jaskini
"Sry za bledy nie jestem z byt dobry z polskiego i pisze szybko wiec jezeli komus to przeszkadza to sie doczepia do swoich bledow"
Pomoglem? Daj Browca to tylko 2 klikniecia <!-- s
--><img src="{SMILIES_PATH}/smile.png" alt="
" title="" /><!-- s
-->
Pomoglem? Daj Browca to tylko 2 klikniecia <!-- s
--><img src="{SMILIES_PATH}/smile.png" alt="
" title="" /><!-- s
-->







