Status serwera H&H widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników.



  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Wioska] Rekrutacja



#1
Witam zapraszam chętny do wspólnej gry nie mogę zbyt dużo oferować obecnie buduje palisadę oraz drugi domek. Jeśli ktoś chce się dołączyć niech na pisze na pw






#2
Czas do jutra do godziny 12:00 na zmiane nazwy tematu na zgodna z regulaminem.






Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości