Status serwera H&H widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników.



  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zachowanie dzika



#1
Zauważyłem pewna dziwną zmianę po tym całym problemie z dyskiem. Jak walne dzika z łuku/procy i ten zaczyna uciekać to jak go gonie i używam na nim punch, to on nie dostaje dmg. Przed tym całym problem z dyskiem ten sposób się sprawdzał. I teraz mam pytanie. Czy wy też tak macie ?
<!-- m --><a class="postlink" href="http://i1116.photobucket.com/albums/k576/raziel678/erathia1.png">http://i1116.photobucket.com/albums/k57 ... athia1.png</a><!-- m -->
89% graczy uważa,że grafika jest najważniejsza,wklej to do podpisu jeśli należysz do pozostałych 11%



Odpowiedz



#2
Tak się dzieje od początku w5, jak tylko przechodzisz na walke wręcz ze zwierzakiem, to on automatycznie zaczyna ciebie bić, to nic dziwnego.
Jeżeli byłeś fanem eddsworld i dowiedziałeś się o śmierci twórcy wklej to w swój opis.
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.eddsworld.co.uk">www.eddsworld.co.uk</a><!-- w --> - Zawsze i na wieki z tobą



Odpowiedz



#3
Ciekawe, jakoś przed tym problemem z dyskiem mogłem zabić bez problemu dzika z pieści, ale oczywiście przedtem go trochę zranić z łuku, tak aby uciekał.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://i1116.photobucket.com/albums/k576/raziel678/erathia1.png">http://i1116.photobucket.com/albums/k57 ... athia1.png</a><!-- m -->
89% graczy uważa,że grafika jest najważniejsza,wklej to do podpisu jeśli należysz do pozostałych 11%



Odpowiedz



#4
ja gdy wale dzika z procy to on nie ucieka tylko na mnie leci..
l
V



Odpowiedz



#5
Cytat:ja gdy wale dzika z procy to on nie ucieka tylko na mnie leci..
Bo nie trafiasz, albo trafiasz za słabo
Cytat:Tak się dzieje od początku w5, jak tylko przechodzisz na walke wręcz ze zwierzakiem, to on automatycznie zaczyna ciebie bić, to nic dziwnego.
Nie jak ucieka.



Odpowiedz



#6
Nie wiem, zabijam na 1 hita...

[admintext=Dragho]Dodano: 5 Jul 2011 20:42
Napisałeś ten post żeby nabić sobie staty czy żeby się poprzechwalać? Następnym razem uznam takie coś za spam i poleci warn[/admintext]
homo homini "TROLLUS" est



Odpowiedz



Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości