Status serwera H&H widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników.  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Albion Online#1
[center][Obrazek: logo.png][/center]
Albion Online jest to umieszczony w fantastycznym świecie MMORPG, w którego możemy pograć nie tylko na komputerze, ale również na urządzeniach mobilnych.

Gra jest sandbox’owa, więc każdy gracz ma wpływ na otoczenie, a nawet politykę i ekonomię. Nie mamy zwykłych klas, kreacja profesji naszej postaci zależy tylko od nas. Można więc zostać klerykiem, który wspiera się łukiem albo magiem noszącym ze sobą miecz i tarczę.

Mapa podzielona jest na trzy rodzaje stref, pierwszą z nich jest strefa zielona(non-pvp) na której rozwijają się głównie gracze którzy nie mają ochoty ryzykować utraty swojego domostwa czy też ekwipunku, kolejną strefą jest strefa żółta tz. PVP z czachami gdzie osiedlać się mogą jedynie gildie, PVP jest tu dozwolone lecz potępiane przez negatywny skutek(debuff). Ostatnim typem jest terytorium o barwie czerwonej na której PVP nie jest ograniczane żadnymi negatywnymi skutkami dla atakującego.

Potęga naszej postaci zależy od ekwipunku, który dzierży. Każda umiejętność wpisywana jest w oręż i inne części wyposarzenia. Można te rzeczy zdobyć na kilka sposobów, pierwszym z nich jest zrobienie ich własnoręcznie lecz do tego potrzebujemy odpowiedniej ilości surowców oraz budynku do wyrobu danego uzbrojenia, kolejnym ze sposobów jest kupienie od innych graczy lub też polowanie na rzeczy w dungeonach (bardzo ciężko zdobyć cały ekwipunek).

Gracze mogą przejąć kontrolę nad miastami w których inni mogą wynająć działki i budować na nich budynki rzemieślnicze lecz są zobowiązani do płacenia podatku ustalonego przez gildie która włada danym miastem.

Filmik na zakończenie ostatnich testów.
Oficjalny trailer

Serdecznie zapraszam do zapoznanie się z tytułem na głównej stronie oraz zapraszam na kolejne testy które odbędą się 15 września.

Do gry można się zarejestrować przez mój reflink za co byłbym bardzo wdzięczny lub bezpośrednio ze strony.

Zapraszam również do akademii największej obecnie polskiej gildii Scoia'Tael.
“You can't hammer tin into iron, no matter how hard you beat it, but that doesn't mean it's useless.” ― George R.R. Martin

"All men must die"Odpowiedz#2
Napisz że w 2015 będzie gra Smile oraz o mikropłatnościach <!-- s:x --><img src="{SMILIES_PATH}/silent.png" alt=":x" title="" /><!-- s:x -->OdpowiedzPodobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Albion Online ficus 1 1,415 03.01.2014, 18:33
Ostatni post: MichaelPL12

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości