Status serwera H&H widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników.  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam Powrót do gry. Choć wcześniej wiele nie grałem.#1
Witam.

W H&H kiedyś już grałem ale nie dużo. Było to stosunkowo dawno, więc z tego liźnięcia gry też już wiele nie pamiętam.  Szukam wioski w której nie będzie problemem dla kogoś wytłumaczenia co nieco.  Choć podstawy to myślę, że szybko sobie przypomnę. Jeśli chodzi o rozmowę to jestem otwarty na wszelkiej maści komunikatory (osobiście preferuje TS). Teraz troszkę o mnie: Krocze po tym świecie niespełna 22 lata. Myślę, że najczęściej dostępny był bym w godzinach popołudniowo-wieczornych/późno wieczornych. Wiecie praca i studia trochę czasu z życia wycinają. Tongue Gram bardziej 4fun i na głębokim luzie. Jakieś dokładniejsze informacje mogę podać na pw jeśli jesteś zainteresowany.

Edit: Mam problem z odpaleniem H&H a mój nie pomocny laptop nie bardzo mi w tym pomaga. Dlatego ciężko będzie mi dołączyć do wioski natychmiastowo. Mam nadzieje ze po nierównej walce z moim krzemowym potworem szybko się to zmieni. Jak będzie grał nieczysto nie omieszkam zaciągnąć porady u mędrców z działu technicznego. Tymczasem sprawdzę sterowniki.

Pozdrawiam.Odpowiedz#2
a co studiujesz misiuOdpowiedz#3
Studiuje logistykę przynajmniej na chwilę obecną. A z tym misiem też trafiłeś Tongue

Edit: Wygrałem nie równą bitwę z komputerem. Mogę grać choćby zaraz TongueOdpowiedzDigg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości